Kolejne nagrody dla Bankowości Prywatnej PKO Banku Polskiego

PKO Bank Polski otrzymał dwie kolejne nagrody za ofertę Bankowości Prywatnej. Nasze usługi zostały nagrodzone przez renomowane międzynarodowe instytucje.
około min czytania

W konkursie Wealth Tech Awards 2024, zorganizowanym przez Professional Wealth Management Financial Times zdobyliśmy nagrodę w kategorii Best Private Bank in Central and Eastern Europe for Digital Customer Experience.

Natomiast w konkursie Global Private Banking Innovation Awards 2024, zorganizowanym przez Global Private Banker, zwyciężyliśmy w kategorii Best Domestic Private Bank – Poland

PKO Bank Polski został uhonorowany za swoje zaangażowanie w obsługę klientów bankowości prywatnej, co przekłada się na konsekwentne zwiększanie liczby klientów, wzrosty wartości wskaźnika Assets Under Management  (AUM) i przychodów, a w szczególności za ułatwienie dostępu do zielonych inwestycji, zgodnych z najwyższymi standardami i wymogami regulacyjnymi. 

Nasz bank dynamicznie rozwija swoje cyfrowe ekosystemy i wprowadza nowe produkty, zapewniając tym samym coraz wyższy poziom obsługi i jej komplementarność. A ranking i konkursy są skarbnicą wiedzy, ponieważ analizując biorącą w nich udział konkurencję, sprawdzamy, co możemy udoskonalić, by jeszcze lepiej wypełnić potrzeby naszych klientów i wspomóc doradców.

Chcemy zapewnić klientom najlepszą bankowość prywatną w Polsce. Aby to osiągnąć, nasi doradcy oferują im zaawansowaną analitykę i rozwiązania uwzględniające:

  • strategiczne doradztwo w zakresie majątku prywatnego,
  • wielokanałową obsługę,
  • planowanie wielopokoleniowe,
  • dostęp do portfeli i rynków obejmujących wiele aktywów i sektorów. 

Dziękujemy wszystkim ekspertom, którzy na co dzień wdrażają technologiczne projekty i poprawiają doświadczenia klientów bankowości prywatnej.

Beata Pielechaty
Centrum Bankowości Prywatnej