Nowa odsłona karty kredytowej PKO Visa Infinite

Jest niesamowita. Wykonana ze stopu wolframu – metalu używanego m.in. do produkcji narzędzi chirurgicznych, który topi się w temperaturze ponad 3400 stopni Celsjusza, a poradzić sobie z nim mogą tylko narzędzia z diamentowymi elementami do obróbki. Waży 18 gramów – czyli trzy razy więcej niż standardowa plastikowa. Dane posiadacza i jej numer zostały przeniesione na rewers i wygrawerowane w technice laserowej odpornej na ścieranie. Na awersie znajduje się złoto-czarna, trójwymiarowa, abstrakcyjna grafika nawiązująca do znaku nieskończoności. Taka jest nowa PKO Infinite – karta kredytowa oferowana najzamożniejszym klientom PKO Banku Polskiego
około min czytania

Nowa PKO Inifinite od dzisiaj (9 października) wchodzi do oferty banku. Klienci decydując się na skorzystanie z tego prestiżowego produktu otrzymują go w stylowym etui wraz z materiałami informacyjnymi. Warto zwrócić uwagę to, że nowa PKO Infinite nie ma już paska na podpis. Transakcje wykonywane przy jej użyciu klient będzie potwierdzał tylko numerem PIN. Ponadto wszystkie dane karty i jej posiadacza zostały przeniesione na rewers.

Udogodnienia w zakresie oferty usług dostępnych dla klientów bankowości prywatnej to jeden z zasadniczych filarów naszego biznesu. Obok niego stawiamy kwestię jakości i bezpieczeństwa. Poza zrównoważonym działaniem mającym na celu ochronę i pomnażanie majątku naszych klientów, zależy nam również na dostarczeniu innych satysfakcjonujących ich usług na miarę współczesnych oczekiwań funkcjonalnych jakościowych i wizerunkowych – mówi Andrzej Zajko, dyrektor Centrum Bankowości Prywatnej.

Karty kredytowa PKO Visa Infinite awers.png

Przy okazji nowej odsłony karty kredytowej PKO Visa Infinite warto przypomnieć jej szeroki pakiet benefitów. Kluczowy jest fakt, że mogą z nich korzystać nie tylko posiadacze karty, lecz także członkowie ich rodzin. Z kartą PKO Visa Infinite klienci otrzymują grupowe ubezpieczenie podróżne w Polsce oraz za granicą z sumą ubezpieczenia kosztów leczenia i Assistance do 30 mln zł. Ochrona NNW za granicą sięga kwoty 1 mln zł. Klienci są również chronieni na wypadek rezygnacji czy skrócenia wyjazdu, opóźnienia samolotu lub odwołania lotu. Dodatkowo ubezpieczenie obejmuje ochronę bagażu, sprzętu sportowego i golfowego, pokrywa koszty pomocy prawnej oraz szkód wyrządzonych w wynajętym samochodzie, jachcie czy houseboacie.

W ramach konsekwentnie realizowanej strategii kartowej zakładającej coraz lepsze dopasowanie produktu do zmieniających się potrzeb klientów, przygotowaliśmy kartę kredytową na miarę oczekiwań klientów o najwyższym potencjale finansowym. Co ważne dla klientów segmentu BP przygotowaliśmy uproszczony proces wydawania kart pod wysokie aktywa finansowe zdeponowane w banku. Znacząco uprościliśmy i skróciliśmy proces wydania decyzji kredytowej i samej karty – mówi Paweł Placzke, dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualnego.

Usługa Centrum Bankowości Prywatnej przeznaczona jest dla klientów dysponujących aktywami finansowymi na poziomie minimum 1 mln zł. W ramach oferty uzyskują dostęp do rozwiązań inwestycyjnych przygotowanych przez PKO Bank Polski, Biuro Maklerskie PKO Banku Polskiego, PKO TFI oraz pozostałe spółki działające w ramach Grupy Kapitałowej Banku. Każdy klient Bankowości Prywatnej ma do dyspozycji osobistego doradcę, który kompleksowo dba o jego finanse – zarówno po stronie inwestycyjnej jak i bieżących potrzeb finansowych.

Karty kredytowa PKO Visa Infinite rewers.png

Dbając o najwyższą jakość obsługi klientów zamożnych wypracowane zostały standardy wizerunkowe, funkcjonalne i organizacyjne, które powielane są w rozwijającej się sieci placówek. W 2020 r. otwarto dwa nowe Biura Bankowości Prywatnej – w Białymstoku i w Lublinie. Aktualnie CBP działa w 11 lokalizacjach, oddając do dyspozycji klientów profesjonalny zespół 65 doradców.

Zależy nam, żeby usługi finansowe nie były jedynym wyróżnikiem odczytywanym przez obecnych i potencjalnych Klientów. Chcemy, aby odbierali nas oni jako nowoczesnego ale przede wszystkim stabilnego i godnego zaufania partnera biznesowego co wymaga od nas aktywności w różnych obszarach współczesnego rynku finansowego – podsumowuje Andrzej Zajko, zastępca dyrektora Bankowości Prywatnej.