Weź udział w promocji kart kredytowych PKO Mastercard Platinum

15 czerwca rusza promocja kart kredytowych PKO Mastercard Platinum Punkty na start w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile. Promocja trwa do 31 sierpnia 2020 r. lub do wyczerpania puli 2 tys. nagród.
około min czytania

Promocja, której PKO Bank Polski jest partnerem, ma m.in. na celu przekonanie klientów do korzystania z kart kredytowych, a tym samym rezygnacji z płatności gotówkowych – mówi Robert Zawardzin z PKO Banku Polskiego. – Pamiętajmy, że w czasie pandemii bezdotykowe i bezgotówkowe transakcje są najbezpieczniejsze. Chcemy zachęcić do takiej formy płatności wszystkich tych, którzy jeszcze tego nie robią. A przy okazji można otrzymać nagrodę.

Jakie są warunki udziału w promocji?

 • Należy podpisać umowę o kartę kredytową PKO Mastercard Platinum z programem lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile (MBC) i korzystać z niej aż do momentu przekazania nagrody.
 • Do 30 września br. trzeba zapłacić kartą na łączną kwotę minimum 300 zł.

W nagrodę uczestnik otrzyma jednorazowo aż 20 tys. punktów powitalnych w Programie MBC o równowartość 300 zł. Punkty zostaną naliczone najpóźniej do 25 dnia miesiąca po miesiącu, w którym uczestnik spełni warunki promocji. Można je wykorzystać przez sześć miesięcy od ich otrzymania – później tracą ważność.

Organizatorem promocji jest Mastercard Europe SA, a partnerem promocji – PKO Bank Polski.

Warto wiedzieć:

Program Mastercard Bezcenne Chwile to nowa odsłona Programu Priceless Specials. Płacąc kartą zbieramy punkty, które możemy zamienić na atrakcyjne nagrody. Wystarczy wybrać jedną z nich, a następnie robić zakupy u partnerów programu (m.in. Black Red White, Circle K, Cinema City, Carrefour, Douglas, Empik, iSpot, RTV Euro AGD).

Na bieżąco możemy sprawdzać, jak blisko jesteśmy naszego prezentu. Pamiętajmy, że zawsze możemy zmienić swój cel lub określić kilka celów do realizacji. Sami wybieramy swoją nagrodę. 

Jakie mozliwości daje Mastercard Platinum?

 1. Płatności zbliżeniowe z limitu karty kredytowej za pomocą:
  aplikacji mobilnej IKO 
  zbliżeniowo telefonem;
  urządzenia Apple z Apple Pay;
  zegarka Garmin z Garmin Pay.

 2. Szybkie płatności w internecie  kodem BLIK jak również z „Płacę z iPKO”.

Pobierz i sprawdź regulamin promocji.

Aleksandra Pietruczuk