Nowe plany na Nowy Rok? Wypróbuj Antygrawitację!

Niech to będzie nasze noworoczne postanowienie – połączenie rat kredytów i pożyczek w jedną, lżejszą.
około min czytania

Stary rok warto zakończyć z poukładanymi sprawami finansowymi. Jeśli mamy wiele kredytów w różnych bankach, warto je skonsolidować. Jak to zrobić?

Najpierw sprawdźmy, czy w PKO Banku Polskim otrzymamy Pożyczkę konsolidacyjną Antygrawitacja.

– Podstawą do uzyskania pożyczki gotówkowej jest stały dochód – może to być wynagrodzenie z tytułu pracy, renta, emerytura bądź dochód z tytułu prowadzonej działalność ­– mówi Joanna Śmigielska, doradca PKO Banku Polskiego.

Biorąc Pożyczkę konsolidacyjną Antygrawitacja, uporządkujemy wszystkie swoje raty z innych banków lub instytucji pozabankowych, zamieniając je na jedną, niską. – Możemy przenieść zadłużenie z tytułu chwilówek, kredytów gotówkowych i samochodowych, limitów odnawialnych oraz kredytów ratalnych, a także kart kredytowych. Dokonując konsolidacji zobowiązań uzyskamy lepsze warunki spłaty, jedną i co ważne – niższą ratę – dodaje doradca.

Jeśli oprócz postanowień noworocznych, masz marzenie o spędzeniu Sylwestra w wielkim stylu pomożemy Ci je spełnić. W ramach Pożyczki konsolidacyjnej oferujemy dodatkową gotówkę – do 25 proc. wysokości przenoszonych zobowiązań, które możesz przeznaczyć na zabawę w sylwestrową noc lub zimowy odpoczynek.

Dla większego komfortu, pożyczkę możemy również ubezpieczyć od nieprzewidzianych zdarzeń losowych, takich jak śmierć, utrata źródła dochodu lub poważne zachorowanie i pobyt w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku.

Co warto wiedzieć?

  • Nawet 0 proc. prowizji za udzielenie
  • Umowa w kwocie od 500 zł do 200 000 zł
  • Dodatkowe środki w wysokości do 25 proc. wartości konsolidowanej kwoty
  • Nie musisz mieć konta w PKO Banku Polskim
  • Możesz zawiesić spłatę pożyczki konsolidacyjnej nawet na 3 miesiące – to tzw. wakacje kredytowe.

Aleksandra Pietruczuk