To musi być miłość – Mini Ratka na Walentynki

On może przygotować kolację dla dwojga lub zaplanować weekendowy wypad do spa, ona zrobić mu niespodziankę i kupić bilety na wspólny mecz PKO Ekstraklasy. W Dniu Zakochanych warto się postarać. W razie kłopotów „dzwońmy” do Mini Ratki – to najlepszy plan na miłość.
około min czytania

Dzień Zakochanych nie jest obowiązkowy. Nie musimy go obchodzić. Jest jednak doskonałą okazją, aby pokazać najbliższym, że ich kochamy. Przyłóżmy się do tego, a gwarancję dobrego związku będziemy mieli jak banku.

Walentynki na świecie

We Francji w Walentynki wysyła się bukiety kwiatów z zaproszeniem na koncert lub do teatru. Włosi kupują swoim partnerkom bieliznę w czerwonym kolorze, a w Japonii kobiety obdarowują mężczyzn czekoladkami.

Walentynki w Czechach obchodzi się na moście Karola w Pradze, będącym kultowym miejscem zakochanych. Aby miłość przetrwała, trzeba zawiesić na nim kłódkę. W Dani popularnym zwyczajem jest wysyłanie dowcipnego listu, pisanego samodzielnie przez panów, często rymem i z humorem, ale bez podpisu.

To jak bardzo wiąże miłość, wiedzą Malezyjczycy. Organizują oni konkurs dla zakochanych, którzy skuwani są kajdankami. Aby udowodnić prawdziwość i trwałość uczucia, muszą tak wytrwać cały dzień.

Mini Ratka – jej nie da się nie kochać

W Polsce w okazji Walentynek sprawiamy sobie małe i większe przyjemności. – Zróbmy to z Mini Ratką poleca Agnieszka Rajczak, doradca PKO Banku Polskiego z Oddziału 69 w Warszawie. Według mnie przez cały rok jest dużo okazji i powodów, dla których sięgamy po Mini Ratkę w okresach świątecznych, na wiosnę, gdy planujemy remonty, zakupy, przed wakacjami z myślą o urlopie i zaraz po nich, gdy dzieci idą do szkoły. Jedną z takich okazji mogą być Walentynki.

Chociaż do święta zakochanych nie pozostało wiele czasu, to wzięcie szybkiej pożyczki może zająć tylko 10-15 minut. Systemy bankowe w ekspresowym tempie obsługują ten proces. Tym bardziej, że na Walentynki nie potrzebujemy zwykle wysokich kwot.

Jakie są zalety Mini Ratki?

  • 0 proc. prowizji za udzielenie
  • Szybka wypłata – dla wniosków w aplikacji IKO i serwisie iPKO nawet w 30 sekund od momentu akceptacji umowy
  • Umowa w kwocie od 500 zł do 200 000 zł
  • Pożyczkę możemy otrzymać w 100 proc. online w serwisie internetowym iPKO, przez aplikację IKO, w oddziale, agencji i przez telefon
  • Okres kredytowania wynosi od 2 do 96 miesięcy

 Joanna Kozłowska