Kulturalnie doładowani – karty podarunkowe z kodem dostępu

W serwisie internetowym iPKO kupimy karty podarunkowe do platform z muzyką, filmami, serialami i grami m.in.: Xbox, Spotify i Netflix. To doskonały prezent z okazji chociażby urodzin czy imienin.
około min czytania

W PKO Banku Polskim dostępny jest specjalny pakiet rozrywki. W jego skład wchodzą Karty podarunkowe stanowiące odpowiednik bonu towarowego. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy dobrego kina i seriali mogą wybrać Netfliksa. Fani muzyki, dzięki Spotify Premium, otrzymają np. możliwość tworzenia własnych list przebojów, a ich wykonawcy zostaną spersonalizowani. Podobnie będzie z graczami komputerowymi – oni również nie wyjdą z pustymi rękami. PlayStation, Xbox i Nintendo mają dla nich atrakcyjną ofertę.

Oferując Karty podarunkowe, Bank zapewnia klientom iPKO szybki i wygodny dostęp do wybranej oferty w sieci – mówi Katarzyna Kowalska, doradca PKO Banku Polskiego. – Jest ona bardzo bogata i wyselekcjonowana. Dzięki Kartom podarunkowym online możemy korzystać z rozrywki w dowolnie wybranym przez nas momencie, a cała transakcja realizowana jest w bezpiecznym środowisku konta iPKO. Obecnie dostępne są karty do: Netflix, Xbox, Xbox GamePass, Xbox Live Gold, Xbox GamePass Ultimate, Nintendo eShop, Spotify Premium, PlayStation Network, PlayStation Plus, Google Play, Office 2019 i Office 365, a także Allegro i CDA Premium.

Jak kupić kod w serwisie iPKO?

  1. Zaloguj się do serwisu iPKO i wejdź w zakładkę Doładowania > Karty podarunkowe.
  2. Wybierz Kartę podarunkową.
  3. Określ kwotę i zatwierdź zakup kodem jednorazowym.
  4. Kartę podarunkową otrzymasz na adres e-mail wskazany w formularzu.

Wiadomość e-mail z Kartą podarunkową z kodem doładowującym powinna trafić na wskazany adres e-mail automatycznie i niezwłocznie po wykonanej transakcji. Możesz również sprawdzić ją na liście Kart podarunkowych w serwisie iPKO.  

Na stronie www.pkobp.pl dostępne także regulaminy każdej usługi i szczegółowe instrukcje jak wykorzystać kod.

Pamiętaj również, że taki prezent bez trudu kupisz „na ostatnią chwilę”. Dlatego jeśli o kimś niechcący zapomniałeś, Karta podarunkowa może nas uratować. W sytuacji „last minute” to idealne rozwiązanie.

Aleksandra Pietruczuk