Nowa odsłona Doradztwa Inwestycyjnego

Od 13 marca klienci Bankowości Osobistej mogą korzystać z doradztwa wielofunduszowego oferowanego w ramach aplikacji PKO Inwestomat, zarówno w oddziale u doradcy Bankowości Osobistej, jak i kanałach zdalnych iPKO oraz IKO. Ta ważna zmiana w propozycji produktowej buduje ofertę wartości dla naszych klientów oraz stanowi wyróżnik segmentowy.
około min czytania

W ramach nowej odsłony Doradztwa Inwestycyjnego klienci otrzymają rekomendację portfela funduszy inwestycyjnych PKO TFI (wygenerowaną przez PKO Inwestomat) na podstawie profilu inwestycyjnego, wybranego celu oraz określonego horyzontu czasowego

Największą zaletą tej usługi jest to, że towarzyszymy klientom przez cały okres inwestycji. Poza samą rekomendacją jaką dajemy na początku tej drogi, obserwujemy rynek, wahania funduszy i jeśli uznamy, że inny zestaw funduszy będzie miał lepszą relację zysku do ryzyka, wystawimy kolejną rekomendację. Również, jeśli sytuacja klienta się zmieni, zaproponujemy mu nowy zestaw funduszy – mówi Łukasz Mickiewicz, menedżer ds. komunikacji inwestycyjnej, Departament Produktów Inwestycyjnych

Przygotowanie doradców do nowej odsłony Doradztwa Inwestycyjnego zapewnił cykl szkoleń współorganizowany z Zespołem Wewnętrznych Działań Rozwojowych oraz pracownikami Departamentu Produktów Inwestycyjnych. Podczas warsztatów doradcy mieli okazję zapoznać się z nową funkcją aplikacji oraz pogłębić umiejętność rozmowy z klientem.

Usługa doradztwa inwestycyjnego w nowej odsłonie wzmacnia pozycję Bankowości Osobistej PKO Banku Polskiego na rynku finansowym. Siłą naszego segmentu są przede wszystkim partnerskie relacje doradcy z klientami. Zapewniając klientom najlepsze rozwiązania na rynku jesteśmy w stanie pogłębiać relacje, na których nam zależy. Klienci oczekują, że pomożemy im podjąć konkretne decyzje, że będziemy obserwowali sytuację na rynkach i reagowali w razie potrzeby. Nowe doradztwo bardzo dobrze wpisuje się w te oczekiwania i wierzę, że z perspektywy czasu stanie się wiodącą formą dbania o potrzeby inwestycyjne naszych klientów – mówi Olga Hordejuk, dyrektor Biura Bankowości Osobistej.

Olga.jpg

Doradztwo inwestycyjne jest jednym z kluczowych obszarów oferty Bankowości Osobistej. Zaspokaja ono podstawową potrzebę klientów zamożnych, którzy chcą, żeby ich pieniądze efektywnie pracowały. Klienci oczekują specjalistycznej wiedzy z dopasowaną rekomendacją, z wysokim standardem obsługi. Doradca Bankowości Osobistej w PKO Banku Polskim może im to zapewnić.

 nagroda.jpg Wysoki standard pracy naszych doradców, nad którym stale pracujemy, potwierdził również otrzymany tytuł Instytucji Roku, w kategorii Najlepsza Bankowość Osobista. W ramach tego projektu oceniana była jakość obsługi w segmencie klienta zamożnego, w którym PKO Bank Polski został liderem.

 

 

Monika Rybak
Monika Radziszewska
Biuro Bankowości Osobistej