Praca zdalna – jak uniknąć zagrożeń?

2020-09-17, 18:00
Zapraszamy do udziału w kolejnym wydarzeniu z cyklu „Spotkajmy się w Rotundzie”. Praca zdalna, poza siedzibą firmy, to nowa codzienność dla wielu z nas. Tym razem ekspert serwisu Niebezpiecznik.pl będzie mówił o tym, na jakie zagrożenia narażeni są pracownicy podczas pracy zdalnej i jak ich uniknąć.
około min czytania
 

Podczas spotkania dowiesz się:

  • jak zwiększyć bezpieczeństwo swojego otoczenia,
  • jak pracować bezpiecznie na komputerze prywatnym i służbowym,
  • jak komunikować się z klientami oraz współpracownikami tekstowo, głosowo oraz przez video.

Ekspert poruszy również ważne aspekty prywatności i ochrony danych. Pokaże, jak nie ujawnić zbyt wiele informacji o swoim otoczeniu podczas telekonferencji oraz odpowie na pytanie, czy to problem, że ktoś dowie się, gdzie mieszkasz.

Prelegentem będzie Mateusz Ossowski, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Uczelni Łazarskiego i Collegium Civitas. Z branżą technologiczną związany jest od 2002 r., specjalizuje się w branży SaaS, budując i rozwijając działy sprzedaży na rynki polskie i zagraniczne. Jest wykładowcą w Warszawskiej Szkole Reklamy. Prowadził zajęcia na Collegium Civitas, Uniwersytecie Warszawskim, Szkole Głównej Handlowej, Uniwersytecie Gdańskim z marketingu i sprzedaży. Jest entuzjastą cyberbezpieczeństwa, w szczególności zainteresowanym metodami działania służb. Uczestniczył jako prelegent w ponad 60 wydarzeniach w Polsce, Wielkiej Brytanii i Izraelu.

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje rejestracja: https://app.evenea.pl/event/844095-9/

Spotkajmy się w Rotundzie!

Katarzyna Ewert-Gandzel
Specjalista w PKO Banku Polskim