#zapytajmistrza! Zadaj pytanie ambasadorom projektu PKO Biegajmy razem

Paweł Januszewski i Sebastian Chmara to wspaniali polscy lekkoatleci, ambasadorzy programu PKO Biegajmy razem. Wielu z Was miało okazję spotkać ich już podczas biegów sponsorowanych przez PKO Bank Polski. Teraz każdy może dowiedzieć się o nich więcej, zadając pytanie np. o sportowe wyzwania czy przepis na medalową formę, a przy tym wygrać nagrodę.
około min czytania

Ciekawe osobowości, sportowcy z osiągnieciami, wiedzą i pasją – to Paweł Januszewski, mistrz Europy i Polski w biegu na 400 m przez płotki oraz Sebastian Chmara, halowy mistrz Świata, Europy i Polski w siedmioboju. Możesz poznać ich lepiej, zadając pytanie. Na przykład: jak często trzeba ćwiczyć, by zachować kondycję i zdrowie? Czy istnieje idealna rozgrzewka? Jak wygląda dieta sportowca? Czy mają swoich sportowych idoli? Śmiało, zapytaj mistrzów!

Treść pytania wraz z nazwiskiem sportowca, do którego jest skierowane, prześlij na adres bankomania@pkobp.pl lub wpisz w komentarzu na facebookowym profilu PKO Biegajmy razem. Masz czas do 22 listopada. Najciekawsze pytania zadamy mistrzom, a oni wskażą sześć, których autorzy otrzymają gadżety programu PKO Biegajmy razem. Jak ambasadorzy sobie poradzą z odpowiedziami, zobaczymy w materiale wideo.