Świętuj Dzień Internetu! Konkurs

Dziś Dzień Internetu! Dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia i pracy bez Internetu, to prawdziwe święto. Weź udział w naszym konkursie i wygraj słuchawki bezprzewodowe!
około min czytania

Za początek Internetu uznaje się datę 29 października 1969 r. Wówczas to zakończył się eksperyment stworzenia nowej sieci komputerowej prowadzony na Uniwersytecie Kalifornijskim. Internet ma więc już 51 lat! Najczęściej korzystają z niego mieszkańcy Ameryki Północnej i Europy Zachodniej.

W Polsce mamy blisko 28 mln użytkowników Internetu. Przeciętnie, Polacy spędzają w sieci ponad 2 godziny dziennie, a badania (Polskie Badania Internetu) wykazują, że ten czas wciąż się wydłuża. Dla porównania średnia w Tajlandii wynosi ponad 9 godzin dziennie (sic!).

Czas na konkurs! Napisz krótko (do 200 znaków) czego, z okazji święta Internetu, życzysz sobie oraz innym użytkownikom sieci. Nagrodzimy autorów 10 najciekawszych – zabawnych, oryginalnych czy inspirujących – propozycji. Do wygrania słuchawki bezprzewodowe JBL by HARMAN TUNE 500BT.

Na życzenia czekamy pod adresem: bankomania@pkobp.pl z dopiskiem „Dzień Internetu”. Konkurs trwa do 9 listopada br.

Ewa Maciejewska
Specjalista w PKO Banku Polskim