Wygraj wejściówki na Cavaliadę w Sopocie

Od czwartku do niedzieli (20-23 stycznia), na Ergo Arenie w Sopocie odbywać się będzie najbardziej wyczekiwana impreza jeździecka nad morzem – Cavaliada Sopot. PKO Bank Polski jest jej sponsorem głównym. Nie przegap okazji i wygraj bilety na to wydarzenie.
około min czytania

Zadanie konkursowe jest proste. Napisz, która z konkurencji jeździeckich jest według Ciebie najbardziej emocjonująca i krótko (do 300 znaków) uzasadnij odpowiedź. Koniecznie podaj też dzień zawodów (20, 21, 22 lub 23.01), na który wejściówki chcesz otrzymać.

Podwójnymi zaproszeniami nagrodzimy 16 autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Zgłoszenia należy przesyłać na adres bankomania@pkobp.pl do niedzieli 16 stycznia (do końca dnia).

Zaproszenia w formie elektronicznej zostaną przesłane na wskazane przez laureatów adresy email.

Cavaliada to święto miłośników koni, któremu towarzyszą ogromne emocje sportowe. W ramach rozgrywanych na najwyższym poziomie, międzynarodowych zawodów jeździeccy rywalizują w czterech konkurencjach: skokach przez przeszkody, powożeniu, WKKW i ujeżdżeniu. Cavalida to również niezwykłe show. Nieodłącznym elementem wydarzenia jest szereg pokazów i atrakcji dla publiczności. Imprezie towarzyszą również targi sprzętu i akcesoriów jeździeckich.