PKO Mastercard Platinum teraz także dla Ciebie!

Klienci PKO Banku Polskiego wykonują średnio 49 płatności kartą na sekundę, a w ciągu roku liczba transakcji bezgotówkowych wzrosła aż o 27 proc.!
około min czytania

Polacy mają w swoich portfelach już ponad 9 mln kart z logo PKO Banku Polskiego. Prawie milion z nich to karty kredytowe. Na szczególną uwagę zasługuje PKO Mastercard Platinum. To nie tylko karta z możliwością zaciągnięcia kredytu, to również bardzo bogata oferta dodatkowych usług, m.in. szeroki zakres ubezpieczenia oraz brak opłat za przewalutowanie. Pakiet ubezpieczeniowy, towarzyszący karcie Mastercard Platinum, obejmuje wyjazdy krajowe i zagraniczne. – Wysokie sumy ubezpieczenia obejmują nie tylko klienta, lecz także osobę z nim podróżującą. To dobre ubezpieczenie dla osób prowadzących aktywny tryb życia – mówi Katarzyna Kowalska, doradca w Oddziale 6 PKO Banku Polskiego w Warszawie. Polisa nie wymaga dodatkowych opłat i pokrywa koszty leczenia assistance nawet do 400 tys. zł.

Twój prywatny asystent

– Posiadacz karty kredytowej PKO Mastercard Platinum PKO Banku Polskiego może także skorzystać z usług profesjonalnego consierge’a i za jego pośrednictwem zarezerwować miejsce w hotelu, stolik w restauracji czy bilet na wymarzony koncert – podkreśla Sylwia Lipka, doradca Oddziału 47 PKO Banku Polskiego w Warszawie. Za taką obsługę, dostępną całą dobę 7 dni w tygodniu, nie są pobierane żadne opłaty, podobnie jak za samą kartę. Warunek jest taki, że klient będzie z niej aktywnie korzystał (miesięczne transakcje za średnio 5 tys. zł). Oprócz standardowych funkcji kartą można dokonywać płatności zbliżeniowych z wykorzystaniem urządzenia mobilnego (aplikacją mobilną IKO: zbliżeniowo telefonem lub kodem BLIK, smartfonem lub smartwatchem). Dostępne są również szybkie płatności w internecie Apple Pay i BLIK, a także poprzez usługę Płacę z iPKO.

Cos.jpg

Przemysław Krawiec

Cała „Bankomania” dostępna online.