Mini Ratka na każdą okazję

Latem były wakacje. Bartek marzył o Sycylii tyle lat, wiercił dziurę w brzuchu, więc uległaś – polecieliście na kredyt. Jesienią dosłownie rozpadła się łazienka – po 15 latach mieszkania w prowizorce coś w tobie pękło – portfel nie wytrzymał, pożyczka na remont poszła w ruch. Za chwilę ferie… tak, już wiesz, jak bardzo uderzą w domowy budżet! Czujesz, że niebawem problemy finansowe uziemią cię na dobre? Nie daj się!
około min czytania

Pożyczka konsolidacyjna w PKO Banku Polskim to przeniesienie jednego lub więcej zobowiązań bankowych z możliwością dobrania dodatkowych środków. Zostaną ujednolicone pod względem stopy procentowej oraz terminów i innych warunków spłaty. W ten sposób Twoje długi stają się łatwiejsze do spłacenia, a ich rata może być niższa. Pieniądze z pożyczki w PKO Banku Polskim możesz przeznaczyć na dowolny cel. W przypadku, gdy chcesz skorzystać z opcji konsolidacji, środki trafią na spłatę innych kredytów i pożyczek (m.in. gotówkowych, samochodowych, odnawialnych, ratalnych, kart kredytowych) przenoszonych do PKO Banku Polskiego. Jeśli nie masz innych zobowiązań, Mini Ratka pomoże ci spełnić marzenia o wyjeździe czy zakupie nowego komputera.

Jeśli chodzi o pożyczkę konsolidacyjną dla klientów PKO Banku Polskiego, to każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie i wszystko jest uzależnione od kwoty tej pożyczki. Jeśli nie przekracza 54 tys. zł, to w większości przypadków wystarczy, że klient wypełni u nas wniosek o taką pożyczkę. Jeśli kwota jest większa, może być potrzebne zaświadczenie o dochodach od pracodawcy. W przypadku, gdy pożyczka ma skonsolidować zobowiązania klienta zaciągnięte w innym banku, oprócz wniosku będziemy potrzebować harmonogram spłat dotychczasowych rat oraz umowę i numer konta do całkowitej spłaty kredytu - mówi Joanna Radomska doradca w Oddziale 3 PKO Banku Polskiego w Lublinie.

Mini Ratka w PKO Banku Polskim jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wniosek możesz złożyć online, w aplikacji IKO lub serwisie internetowym iPKO. Masz możliwość również zrobić to w oddziale Banku albo telefonicznie (800 302 302* lub (+48) 81 535 60 60**). Jeśli interesuje cię konsolidacja, musisz umówić się na rozmowę z doradcą i przynieść do oddziału swoje umowy kredytowe. Spłatę obu rodzajów pożyczek, w razie ewentualnych problemów finansowych, możesz zawiesić nawet na trzy miesiące w ciągu całego okresu kredytowania.

Odpowiedni wniosek złożysz w serwisie internetowym iPKO lub w placówce Banku. Za pośrednictwem Banku możesz także skorzystać z ubezpieczeń dających ochronę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych uniemożliwiających lub utrudniających spłatę pożyczki.

Wprowadzony rok temu nowy proces udzielania pożyczki gotówkowej w aplikacji IKO okazał się ogromnym sukcesem. W ciągu krótkiego czasu zaobserwowaliśmy kilkusetprocentowy wzrost sprzedaży, tak że obecnie IKO jest drugim po oddziałach kanałem sprzedaży tego produktu. Klienci cenią sobie wygodę i szybkość samego procesu. Pieniądze na koncie mają w 30 sekund od akceptacji umowy, a samo wnioskowanie jest proste i intuicyjne - mówi Michał Macierzyński, dyrektor Departamentu Usług Cyfrowych w PKO Banku Polskim.

 

Blanka Budnik