Polecaj i zarabiaj – nowy program rekomendacji już trwa

Masz konto w PKO Banku Polskim? Zostań ambasadorem marki! To bardzo łatwe z programem „Polecam PKO”. Jeśli dzięki Tobie zostanie założone nowe konto, które spełni określone warunki, otrzymasz nagrodę. Dostanie ją również nowy klient. Nowa edycja już się rozpoczęła i potrwa do 6 kwietnia.
około min czytania

Celem Programu jest skuteczne polecanie nowym klientom PKO Konta za Zero. Dlatego aby wziąć udział w promocji wystarczy zarekomendować je nowemu klientowi. Jeśli przekonamy go do założenia konta zgodnie z zasadami regulaminu – nagroda jest nasza. Za każde polecone konto otrzymamy 100 zł – limit to 10 kont. A zatem można zdobyć nawet 1000 zł!

Co trzeba zrobić?

Osoba, która poleca konto musi:

 • do 6 kwietnia 2021 r. zarejestrować się w promocji, wyrazić zgody marketingowe i zaakceptować regulamin
 • polecić PKO Konto za Zero znajomym – kodem polecenia jest numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym. Pamiętaj, że musi być on zgodny z numerem w danych zgłoszonych w banku
 • odebrać nagrodę – po 100 zł za każde skuteczne polecenie dla Ciebie i osoby, która otworzy konto z Twojego polecenia (maksymalnie możesz otrzymać 1000 zł, czyli 10 skutecznych poleceń x 100 zł)

Status swoich poleceń można sprawdzać po zalogowaniu na stronie programu „Polecam PKO”.

Każdy nowy klient, który zdecyduje się wziąć udział w promocji ma przed sobą trzy etapy:

 1. do 6 kwietnia 2021 r. składa wniosek o PKO Konto za Zero na stronie promocji z kodem polecenia
 2. podczas składania wniosku wyraża zgodę marketingową i akceptuje regulamin
 3. po otwarciu konta w ciągu 30 dni:
 • zapłaci min. 3 razy kartą do konta + 3 razy BLIK-iem z aplikacji IKO powiązanej z nowym kontem (z wyłączeniem transakcji w bankomatach) lub
 • zrobi dowolną liczbę transakcji kartą do konta lub BLIK-iem z aplikacji IKO powiązanej z nowym kontem na łączną kwotę min. 500 zł.

Regulamin oraz zasady promocji „Polecam PKO” znajdziesz TUTAJ.

Dlaczego warto mieć PKO KOnto za Zero

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy, że zrobisz 5 transakcji (z wyjątkiem przelewów) kartą lub BLIK-iem w okresie rozliczeniowym karty (w przeciwnym razie 10zł/mies.)
 • 0 zł za wypłaty w złotych BLIK-iem ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • karta z funkcją wielowalutową – korzystaj z bankomatów i płać bez przewalutowania w Polsce i za granicą (także przez internet)

 Aleksandra Pieruczuk