Doładuj rozrywkę w iPKO – nowość w bankowości elektronicznej

W serwisie transakcyjnym iPKO została udostępniona usługa umożliwiająca doładowanie platform z rozrywką i aplikacjami. Dzięki temu rozwiązaniu szybko i bezpiecznie możemy kupować dostęp do gier, seriali czy muzyki w sieci.
około min czytania

Nowa usługa to tzw. karty podarunkowe, czyli elektroniczna wersja kart dostępnych powszechnie w kioskach i supermarketach. Kupując w iPKO kartę podarunkową, otrzymujemy e-mailem kod doładowujący konto na jednej z dostępnych platform.

Do wyboru mamy: Google Play, Netflix, Playstation, Xbox, Spotify, Nintendo oraz Microsoft. Karty podarunkowe w iPKO mają dwie podstawowe zalety: szybki dostęp i zwiększone bezpieczeństwo. Dzięki nim, płacąc za rozrywkę w internecie, unikamy podawania danych karty kredytowej.

Posługujemy się bowiem kodem doładowującym kupionym w bezpiecznym środowisku iPKO. Dodatkowo mamy kontrolę nad wydawanymi środkami, co jest szczególnie ważne w momencie, w którym my albo nasze dzieci korzystają z gier online. Wybierając kartę podarunkową o określonym nominale, to my decydujemy, jaka maksymalna kwota może zostać pobrana w trakcie emocjonującej rozgrywki na naszej ulubionej platformie. Dla wielu z nas ważną zaletą jest również to, że doładowanie dokonywane jest niemal natychmiast bez potrzeby wychodzenia z domu.

Jak kupić kartę podarunkową w iPKO?

Krtapodarunkowa-800.jpg

  1. Po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej iPKO w sekcji Transakcje należy wybrać przycisk Doładowania.
  2. Po wybraniu z listy Kart podarunkowych klikamy Kup kartę podarunkową i wybieramy interesującą nas platformę z rozrywką oraz kwotę.
  3. Dalej postępujemy zgodnie z instrukcjami.
  4. Po zakupie otrzymamy e-mailem kod doładowujący. Kod będzie również dostępny w serwisie transakcyjnym iPKO.

Michał Paszkowski,
koordynator ds. marketingu i sprzedaży PKO BP FINAT

Cała „Bankomania” dostępna online.