Strefa kibica na patio przy PKO Rotundzie

Obejrzyj mecze Euro 2020 z udziałem polskiej reprezentacji w strefie kibica na zielonym patio przy PKO Rotundzie. 19 i 23 czerwca zapraszamy do wspólnego kibicowania. Na fanów piłki nożnej czekają leżaki i duży ekran. Mobilni kelnerzy będą serwować napoje i przekąski zakupione w kawiarni. Wstęp jest bezpłatny.
około min czytania

Na pierwszym piętrze PKO Rotundy, charakterystycznego budynku w samym sercu Warszawy, znajduje się wyjątkowa przestrzeń. Z filiżanką kawy i kawałkiem wyśmienitego ciasta z tutejszej kawiarni, można podziwiać tętniące życiem centrum stolicy. Kawiarnia serwuje znakomitą kawę, smoothie i świeżo wyciskane soki, a na wielbicieli słodyczy czekają m.in. unikatowe ciastka nawiązujące swoim wyglądem do designu budynku. Z kolei na zewnątrz do PKO Rotundy przylega patio w formie amfiteatru z żywymi fasadami z roślin, których jest aż 11,5 tys.! Tu właśnie zlokalizowana jest nasza strefa kibica, która działać będzie w dniach 19 i 23 od godziny 18.00.

Przestrzeń PKO Rotundy to również miejsce ciekawych wydarzeń. W ramach cyklu „Spotkajmy się w Rotundzie”, realizowanego od stycznia 2020 r., można wziąć udział w interesujących spotkaniach.

Więcej informacji można znaleźć m.in. na profilu PKO Banku Polskiego na Facebooku.

Do zobaczenia na Marszałkowskiej 100/102!